@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Ubisoft bedava oyun

Ubisoft bedava oyun dağıtıyor!

Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda Uplay üstünden Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını, oyunculara bedava dağıtmıştı. Şirket, kaçırmış olanlar için tüm bu oyunları yeniden ücretsiz dağıtıyor. Uplay hesabı olanlar Assassin’s Creed II, Rayman Legends ve Child of Light oyunlarını hiçbir ücret ödemeden arşivine ekleyebilecek. Bunlara ek olarak, Might & Magic Chess Royale da şu an indirilebiliyor.

Unutmayın! 5 Mayıs (yani bugün) saat 21:00 bu oyunlara sahip olabileceğiniz için son gün.

Oyunlara Nasıl Bedava Alacaksınız?

Bu oyunlara sahip olabilmeniz için öncelikle bir Ubisoft hesabınız olması gerekiyor. Kendinize bir Ubisoft hesabı açın. Daha sonra https://free.ubisoft.com adresine giderek “Get free game”e tıklayın ve ücretsiz oyunları Uplay hesabınıza bedava ekleyin.

 

Herkesin bildiği bu oyunlar geçtiğimiz dönemlerde yine aynı şekilde Ubisoft tarafınca bizlere bedava verilmişti. Bu yapılan tekrar kampanyası ile kaçıranlar için bir nevi telafi anlamına geliyor. Bu birbirinden güzel 3 popüler oyuna sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey, Ubisoft hesabına sahip olmak. Lafı fazlaca uzatmadan sizlere oyunlardan kısa bilgiler vermek istiyoruz.

 

Assassin’s Creed II

Assassin’s Creed II

Büyük bir yaş kitlesini etkisi altına alan aksiyon oyunu gerek etkileyici rönesans görüntüsüyle, gerek o zamanın etkili silahları ve dans edercesine sağlanan dövüş hareketleri ile bunu sağladı. Ayrıca yan görevlerde de özgürce İtalya sokaklarında dolaşabiliyorsunuz. Bunların yanında artık yüzebiliyor, normalde göremediğimiz şeyleri görmemize yarayan “Eagle Vision” hususi durumunu hareket ederken de kullanabiliyoruz. Özgürlük teriminde gelişmelerin olduğu ortada.

Rayman Legends

Rayman Legends

Rayman Legends, Ubisoft Montpellier tarafınca geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir video platform oyunudur. Bu oyun Rayman serisinin beşinci ve 2011 oyunu olan Rayman Origins’in doğrudan devamıdır.

Child of Light

Child of Light

Child of Light, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 ve Xbox One tarafından Nisan 2014’te yayınlanan platform rol yapma video oyunudur ve Temmuz ayında PlayStation Vita’da gösterildi Oyun sonrasında 11 Ekim 2018’de Nintendo Switch’te gösterildi; bu sürümün açıklanması da bir devam filmi yayınladı. UbiArt Framework tarafından desteklenmektedir.

Yorum Gönder