@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Pegasus indirimli bilet fırsatı

Pegasus Yurt İçi %30 İndirim Kampanyası

Pegasus Hava Yolları yeni kampanyasını bugün itibari ile duyurdu. Yurt içi uçak biletlerinde geçerli %30 indirimli kampanyanın detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 15-17 Ocak arasında, 1 Şubat-6 Mayıs 2021 tarihleri arasında olan uçak biletlerini %30 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilindeki biletleri arattıktan sonra Yurt içi %30 indirimli butonuna tıklamanız gerekiyor.

THY 2021 Kampanyası! Yurt Dışı Uçuşlar %40 İndirimli

Pegasus Yurt İçi İndirim Kampanyası Detayları

Pegasus indirim kampanyası

15-17 Ocak arasında, 1 Şubat-6 Mayıs 2021 tarihleri için alınacak yurt içi biletlerinde vergiler hariç %30 indirim uygulanacaktır. Detaylar aşağıdaki gibidir:

Satış Tarihi: 15 – 17 Ocak 2021 (Türkiye yerel saatine göre 15 Ocak saat 00:01’den itibaren 17 Ocak 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Şubat – 6 Mayıs 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 1 Şubat saat 00:01’den itibaren 6 Mayıs 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanya teklifi 22-26 Nisan 2021 tarih aralığında geçerli değildir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %30 İndirim

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt İçi %30 İndirimli” butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Yorum Gönder