@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

THY 2021 Kampanyası! Yurt Dışı Uçuşlar %40 İndirimli

THY 2021 kampanyası! Yeni yılda Türk Hava Yolları ile %40 indirimli seyahat edin. Yurt dışı uçuşlarda geçerli olan kampanya bugün Türk Hava Yolları’nın web sitesinde yayınlandı. Bu kampanyadan satın alacağınız biletlerda ücretsiz değişiklik hakkı da tanınıyor. Biletleri satın almak için kısa bir süre tanınmış. Genelde uçak bileti kampanya ve fırsatlarında olduğu gibi. Bu kampanyanın diğerlerinden öne çıkan farkı ise 2021 yılı sonuna kadar olan uçuşlara bilet satın alabiliyor olmanız.

İstanbul Stuttgart Uçak Bileti Fırsatı Tek Yön 281₺

Ucuz Uçak Bileti Satın Almak için Skyscanner web sitesi

THY 2021 Kampanyası Detayları

THY 2021 kampanyası detayları

Kampanya 13 Ocak 2021 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Nisan 2021 – 31 Aralık 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

Kampanya tek yön, gidiş dönüş Economy ve Business Class yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya yurt içi uçuşlar, Ercan Havalimanı ve Çin anakarasındaki varışlı/çıkışlı noktalara olan uçuşlar hariç (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) bütün noktalarda geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan %40 indirim base ücret üzerinden hesaplanmaktadır, indirime havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil değildir.

Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.

Değişiklik durumunda ücretsiz değişiklik hakkı bulunmaktadır. İptal ve iade durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

Biletleme ve seyahat dönemleri Türkiye saati ile başlayıp bitecektir.

Bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.

İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde,AnadoluJet ve Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.

Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Son yorumlar

Yorum Gönder