@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Finlandiya otobüs indirimleri

Finlandiya’da 1€’ya Seyahat Edin! OnniBus İndirim Fırsatı

Finlandiya’da 1€’ya seyahat fırsatı! 11 Ekime kadar Finlandiya şehirleri arasında sadece 1€’ya gezebilirsiniz. İndirimden faydalanmak için kupon kodu gerekmiyor. OnniBus web sitesine girdikten sonra istediğiniz Finlandiya şehirlerini seçin ve 1€ karşılığında seyahat edin.

Bu yazının yazıldığı tarihte(25 Temmuz) Avrupa Birliği Türk vatandaşlarına kapıları henüz açmış değil. Günlük vaka sayılarında Avrupa Birliği’ne yaklaşmış durumdayız.Buda yakın bir zamanda Türkiye’ye kapıların açılması anlamına geliyor. Ekim ayına kadar çoktan girişler çoktan açılmış olacaktır.

İndirimden faydalanarak Finlerin dünyasını şehir şehir gezerek keşfedebilirsin.

Fransa’ya En Ucuz Seyahat Fırsatı İstanbul Paris 209₺

En son seyahat fırsatlarından haberdar olmak için mail ağımıza katılmayı unutma!

Örnek OnniBus İndirimleri

Onnibus indirimleri

Kuzeyin Gelinliği Helsinki

Helsinki

Finlandiya denince akla gelen ilk şeyler soğuğu, eğitim sistemi ve Helsinki’dir, genelde. Mimaride yoğun beyaz renkli granit taşı kullanılan şehir, beyazlığıyla meşhur. Helsinki’de tam 315 ada bulunuyor. Bunları gezmek için epey zaman harcamalısınız. Helsinki’de trol figürü almayanı Finlandiya’ya gitmiş saymıyorlarmış. Finlandiya’da trollerin olduğu halk masalları çok yaygın. Soğuk havada sıcak çikolata eşliğinde bu efsaneleri dinleyebilirsiniz.

Yorum Gönder