@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Pegasus Avrupa Uçak Biletleri 1€ Fırsatı

Yurt Dışı Uçak Biletleri 1€ Kampanyası

Yurt dışı uçak biletleri 1€ + vergiler kampanyası. Pegasus Hava Yolları bugün itibari ile bu büyük kampanyayı duyurdu. 2021 – 2022 Kış sezonunda olan uçuşlar için geçerli kampanyada koltuk sayısı sınırlı. Büyük indirimlerin olduğu Avrupa uçuşları için biletler erkenden bitiyor. Aşının dağıtılmaya başlanması ile pandeminin etkisinin azalması beklenirken seyahat kurallarının da gevşetilmesi bekleniyor. Kampanyalı biletleri satın almak için Skyscanner veya Pegasus web sitesini kullanabilirsiniz.Diğer bilet sağlayıcılarından da kampanyalı biletleri bulabilirsiniz.

Pegasus Yurt İçi %30 İndirim Kampanyası

Yurt Dışı Uçak Biletleri 1€ Kampanyası Detayları

1 Euro bilet kampanyası

Satış Tarihi: 20-24 Ocak 2021 (Türkiye yerel saatine göre 20 Ocak 2021 saat 08:00’dan itibaren 24 Ocak 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 31 Ekim 2021 – 26 Mart 2022

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen uçuşlarda toplam 300.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: 1€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 300.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Ücret duyurusu sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlar için geçerli değildir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yorum Gönder