@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

istanbul berlin uçak bileti kampanyası

İstanbul – Berlin Ağustos Fırsatı

İstanbul – Berlin uçuşu için en ucuz bileti satın alın. İstanbul çıkışlı Berlin rotası için en uygun ve ucuz uçak biletini bulduk. Ağustos ayında geçerli olan bileti satın alın. Ağustos ayı için kampanyalı uçak biletleri burada. UygunGez sizin için en uygun Berlin uçak biletini buldu. Eğer sitemizde yada instagram hesabımızda gitmek istediğiniz destinasyon için kampanya yada indirim kodu bulamazsanız bize mesaj atın. Editörlerimiz sizin için en ucuz bileti ücretsiz bulacaktır. Umarız bu salgın bir an önce biter. Bizde dünyayı en ucuza gezmeye devam ederiz.

Virüs salgınından önce satın aldığınız biletleri iptal ettirip paranızı geri almanız için bir rehber hazırladık. Buraya tıklayıp bakabilirsiniz.

 

İstanbul - Berlin Uçak Bileti Sadece 1300₺

istanbul berlin uçak bileti fiyatları
Seyahat Tarihleri:

Ağustos 2020

Örnek tarihler:
24 – 29 Ağustos tarihli bileti satın almak  için buraya tıklayın.
18 – 22 Ağustos tarihli bileti satın almak  için buraya tıklayın.
Sadece bu tarihlerde değil Mayıs ayı içinde yine ucuza uçabilirsiniz. Sizi yönlendirdiğimiz adresten uçuş gününüzü kolayca belirleyebilirsiniz.  Küçük bir bileti ucuza getirme önerisi daha: Dolar üzerinden bileti satın aldığınız için mesai saatleri içerisinde alın. Bu sayede bankanız daha az komisyon kesecek ve daha da ucuza uçak bileti satın almış olacaksınız.
Rota:

İstanbul – Berlin

Bagaj Limiti:

Yolcu başına bir kabin çantası. (8 kg uçak içi el çantası) 

15kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Ukraine International Airlines

Rezervasyon Sitesi:

Omio.com

 

Yorum Gönder