@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Dünyayı Gezen Youtube Kanalları “Seyahat Üstadları”

Dünya çapında yaşanan Korona virüs salgını nedeniyle gezginler de diğer insanlar gibi evlere kapandı. Bu zor zamanda daha önce alınan biletlerin, otel rezervasyonlarının iptaliydi derken bunalıma girmek kaçınılmaz. Umarız bu günler geride kalacak ve biz yine Dünya’nın dört bir yanında gezior olacağız. Bizde sizler için en en uyguna gezebilin diye kupon kodları,kampanyalar,hatalı ücretlendirilmiş biletleri buluyor olacağız. Şimdilik Dünya’yı gezen Youtube kanallarıyla yetinebiliriz. En kaliteli seyahat kanallarını sizler için bir araya getirdik.

Bizi Instagram’dan takip etmeyi unutmayın!

 

FunForLouis: Gezilerini Paylaşan İlk Youtuber'lardan

Seyahat kanalının sahibi Louis Cole.Kendisi 17 yaşından beri yollarda. Youtube’da seyahat üzerine ilk kanallardan. Bizde sıkı takipçisiyiz. Afrika turu efsane! Mutlaka izleyin. Türkiye’ye de Türk Hava Yolları’nın etkinliğiyle gelmişti. Biz kendisini çok severiz. Size de tavsiye ediyoruz.

Flying The Nest : En Tatlı Gezgin Çift

Stephen ve Jess muhteşem bir çift.Evlerini terk ettiler. Yaklaşık iki yıldır tam zamanlı gezginler. Kullandıkları kameralar ve çekim ekipmanları gerçekten çok kaliteli. Sanki yanlarındaymışsınız hissi veriyorlar. Gezgin çiftimiz iki defa Türkiye’ye seyahat etti.Videolardan anladığımız kadarıyla bayılmışlar. Kanallarında Türkiye videolarını da izleyebilirsin. Çiftimiz yakında bebek bekliyor ancak seyahate ara vermek yok! Karavanla Avustralya’yı onlarla berabere gezebilirsin. Kesinlikle abone ol!

Raya 27 yaşında ve tam bir gezgin. FunForLouis için bıraktığımız videoyu izlediysen onu tanımışsındır. Evet yine gezgin bir çift daha! Bazen beraber bazen ayrı seyahat ediyorlar. Onların macerasına sende katıl.

Ben esikden profesyonel atletmiş. Daha sonra gezmek ve vlog çekmek onu yeni bir hayata taşımış. Kendisini fotoğrafçı ve film yapımcısı olarak tanımlıyor. Instagram’da gerçekten çok iyi fotoğrafları var. Ama Bizim ilgi alanımız seyahat! Güney Amerika vlogları çok güzel. Şimdilik sizin için Antartika videosunu bırakıyorum. Beğenirseniz kanalındaki diğer videolara da göz atın.

Seyahat etmeden önce gideceğiniz şehrin gizli noktalarını mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise bu kanal tam size göre. Mark şehirlerin turistik mekanlarından çok gizli ama görülmeye değer yerlerini buluyor. Gerçek gezginler de böyle yapmaz mı?

Seyahat bloglarında en önemli şeylerden biri görüntü kalitesi. Bu kanalın  sanki onlarla geziyormuşçasına kaliteli içerikleri var. Biz Malta gezilerini çok sevdik. Diğer gezi videoları için kanallarına uğramayı unutmayın!

Evde karantinada canınız mı skılıdı? Sizin için hazırladığımız sanal müze turları yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Yorum Gönder