@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Uçak Bileti Kampanyaları

Uçak Bileti Kampanyaları Nasıl Bulunur?

Merhaba gezginler! Bu yazımızda uygun uçak bileti kampanyaları hakkında konuşacağız. Ucuz uçak bileti bulmak sizin olduğu kadar bizim için de çok önemli. Son zamanlarda döviz kurlarının iyice yükselmesiyle uygun fiyata uçak bileti bulmak gerçekten zorlaştı. Biz sizlerle bulduğumuz ucuz biletleri paylaşıyoruz fakat sizin rotanızı yada seyahat için belirlediğiniz tarihi bilmiyoruz. Bu yazıda ucuz bilet fırsatları nasıl bulunur? Nelere dikkat etmelisiniz? Hangi seyahat şirketlerinden daha uyguna bilet alabilirsiniz? Bu soruların cevaplarını bulmaya çalışacağız.

Ryanair Uçak Bileti Fırsatı! Londra Çıkışlı 5€’dan Başlayan Fiyatlar

1. Bilet Sitelerinin Yurt Dışı Uzantılarını Kullanın

Global seyahat şirketlerinin farklı ülke uzantılarında farklı fiyatlandırmalar yaptığını biliyoruz. Örneğin Easyjet global bir seyahat şirketi ve birçok ülkede var. Sağ üstte bayrak kısmından ülkenizi değiştirerek farklı fiyatlar bulabilirsiniz. Edreams, Flygo, Momondo, Kiwi gibi sitelere göz atabilirsiniz.

2. Uçak Bileti Ararken Gizli Sekme Kullanın

İnternette belirli bir destinasyonu arattığınızda bilet siteleri ve google bunu takip etmeye başlar. Bileti almayıp belirli bir zaman sonra tekrar arama yaptığınızda fiyatların arttığını görebilirsiniz. Hava yolları bu durum için belirli bir ücret karşılığında gördüğünüz fiyatı sizin için sabit hale getirebilir. Bu durumdan korunmak için gizli sekme kullanın. Tarayıcınızın ayarlarından çerezleri silmek de etkili bir yöntem olabilir.

3. Uçak Bileti Kampanyalarını Takip Edin

Hava yolu şirketleri, özellikle ekonomik şirketler düzenli olarak kampanya yapıyor. Örneğin; Pegasus 1€’ya yurt dışı bileti ve bire bir yurt içi uçak bileti kampanyaları. Pegasus bu kampanyaları düzenli olarak yapıyor. Bu kampanyalardan ileri tarihli bilet alma şansınız da var. Yani kampanya uçuşları yakın bir tarihedir, vize pasaport işlemlerim yetişmez demeyin. Pegasus 1€ kampanyasında mart ayına kadar bilet alma fırsatı sundu ve 15TL’ye kadar yurt dışı biletleri satıldı.

4. Uçuş Tarihi Konusunda Esnek Olun

Ucuz uçak bileti bulmanın altın ve klişe yolu uçuş tarihi konusunda esnek olmaktır. Skyscanner arama ekranında en ucuz ay kısmını seçip aramanızı yapın. Buna çok güvenmeyin çünkü uyuşmazlık olabiliyor. Biraz zaman harcayıp 1 hafta önce ve sonraya kesinlikle bakın.

Skyscanner güvenilir ve ucuz uçak bileti bulabileceğiniz bir site kullanmayı ihmal etmeyin. Seyahat fırsatları için bizi de takip etmeyi unutmayın!

Yorum Gönder