@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Prag Otel Fırsatı 1500₺ Yerine Sadece 220₺

Prag‘da rüya gibi bir tatil yapmak ister misiniz? UygunGez sizin için en ucuz,kaliteli,temiz,hesaplı ve uygun oteli buldu. Ağustos ayı içerisinde 2 kişi geceliği sadece 220₺. Otel ücretini otelde ödeyebilirsiniz. Şimdilik sadece rezervasyon yaptırın ve eğer planlar değişirse ücretsiz olarak iptal edin. %85 indirimli fiyat 220 ₺ ve çift kişilik.

Daha fazla indirim ve kampanya için Instagram’dan takip et! Instagram için buraya tıkla!    

Facebook için buraya tıkla!

Prag

Prag için altın şehir ve Avrupa’nın kalbi nitelemeleri ağızdan ağıza dolaşır. Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olan şehrin nüfusu 1.3 milyon kadar. Para birimleri Çek Kronu kısaltması ise CZK. Şehir adeta orta dünya’da büyük ve görkemli kralların hüküm sürdüğü bir krallık gibi. Karl Köprüsü(Karlův Most), Prag Kalesi(Pražský Hrád) ve Eski Şehir Meydanı(Staroměstské Náměstí) buraları gezmeyi sakın unutmayın.Şehir sadece tarihi yapılarıyla da öne çıkmıyor elbet tasarım harikası Dans Eden Ev’de eve tekme atar vaziyette fotoğraf çektirmezseniz döndüğünüzde küçük bir linç yiyebilirsiniz bizden söylemesi.

 

Agoda İndirim Kodu

Satın alma ekranında AGODASALE kodunu kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz. Agoda üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırırken mutlaka giriş yapın. Böylece üyelere özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Royal Court Apartments

  • Ücretsiz kahvaltı.
  • Şehir Merkezinde
  • Tesiste ödeme seçeneği
  • Agoda tarafından önerilen tesis
  • Toplu taşımaya 130 metre.

Prag Kasım Ayı Konaklama Fırsatı

prag en ucuz otel

Phuket Adasında indirimli tatil için buraya tıkla.

Seyahat Tarihi:

10 -11 Kasım  için seçtik ancak Kasım ayı  içinde farklı bir tarih seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için buraya tıklayın.

Kaç Kişilik?

iki kişilik ancak değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon Sitesi:

Agoda.com

Yorum Gönder