@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Zürih Uygun Uçak Bileti Fırsatı

İstanbul Zürih Uygun Uçak Bileti Fırsatı 389₺

İstanbul Zürih, ucuz uçak bileti fırsatı! En ucuz İstanbul Zürih uçak biletini satın alın. Kasım ayında çok uygun uçak bileti fırsatları var. Bu fırsatlardan yararlanmak çok kolay. Skyscanner, Pegasus Hava Yolları fiyatlarını bazen güncellememiş oluyor. Fiyat farklı çıksada Pegasus web sitesine ilerlediğinizde fiyatlar düşüyor.

Antalya Ankara Seyahat Fırsatı! Uçak Bileti Sadece 138₺

İstanbul Zürih Uygun Uçak Bileti Fırsatı Fiyatı

İstanbul Zürih Uygun Uçak Bileti Fırsatı fiyatı
Seyahat Tarihleri:
Kasım 2020
Örnek tarihler:
7 Kasım Cumartesi
4 Kasım Çarşamba
5 Kasım Perşembe
10 Kasım Salı
11 Kasım Çarşamba
12 Kasım Perşembe
İstanbul Zürih uygun fiyatlı uçak bileti için tarihlere tıklayabilirsiniz. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Farklı tarihleri deneyin mutlaka bazıları aynı kalmıştır. İsterseniz bu tarihleri Pegasus Hava Yolları web sitesinde de aratabilirsiniz.

Bu uçuşların tümü direkt. Uçuş Süresi 3 saat 15 dakika.

Rota:

İstanbul Zürih

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 8 kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Skyscanner

Zürih

Zürih, İsviçre’nin en büyük şehridir. Fifa genel merkezi de bu şehirde. İsviçre’nin başkenti değil belki ama kültürel ve gelişmişlik açısından diğer şehirlerden bir tık önde olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda çıkan asgari ücreti saatlik 23 İsviçre Frangı’na yükseltmek için yaptıkları refarandumla çok popüler oldu. Tabi bu durum İsviçre’nin gelişmişlik seviyesini de tekrar gözler önüne serdi. Gitmeden önce döviz kurlarını takip etmenizde fayda var. Biz en ucuz uçak biletini sizin için bulduk ancak Zürih’te gezmenin maliyeti fazla olabilir. Mutlu seyahatler!

Yorum Gönder