@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İsveç uçak bileti fiyatları ve kampanyası

İstanbul – Stockholm Uçak Bileti Sadece 350₺(Gidiş – dönüş)

İstanbul – Stockholm için en ucuz uçak biletini satın alın. UygunGez yine en ucuz uçak biletini sizin için buldu! Sınırlı süreli olan Stockholm ucuz uçak bileti kampanyasından yararlanın. Kasım ayında sadece 400 TL fiyatla Stockholm’e uçun.

Unutmadan bulduğumuz biletler sadece gidiş değil! Dönüş de dahil 400₺. Elinizi çabuk tutun. Bu yazıyı sizin gibi okuyan diğer gezginler ve seyahat tutkunları biletleri anında ya alacaklar yada fiyatları kontrol ederek fiyatlarının yükselmesine neden olacaklar. Yani fiyatlar artarsa bize kızma:) Ancak artsa bile yine çok iyi indirimli biletler.

Merak etmeyin tüm vergiler eklenmiş haliyle 46€ / 250₺.

Sadece Stockholm destinasyonu için değil tüm dünyada gezmek seyahat etmeden UygunGez’i kontrol et! Her gün yeni seyahat fırsatları,kampanyaları ve indirimleri burada! Eğer sitemizde yada instagram hesabımızda gitmek istediğiniz destinasyon için kampanya yada indirim kodu bulamazsanız bize mesaj atın. Editörlerimiz sizin için en ucuz bileti ücretsiz bulacaktır. Umarız bu salgın bir an önce biter. Bizde dünyayı en ucuza gezmeye devam ederiz.

 Kasım ayında İstanbul – Paris gidiş dönüş uçak bileti sadece 250₺. Fırsata bakmak için buraya tıkla.

İstanbul - Stockholm Uçak Bileti Fırsatı

İsveç uçak bileti
Seyahat Tarihleri:

Kasım 2020

Örnek tarihler:
16 – 22 Kasım tarihli bileti satın almak  için buraya tıklayın
23 – 28 Kasım tarihli bileti satın almak  için buraya tıklayın.
24 – 30 Kasım tarihli bileti satın almak  için buraya tıklayın.
Sadece bu tarihlerde değil Kasım ayı içinde yine ucuza uçabilirsiniz. Sizi yönlendirdiğimiz adresten uçuş gününüzü kolayca belirleyebilirsiniz.  Küçük bir bileti ucuza getirme önerisi daha: Eğer biletinizi  Dolar yada Euro üzerinden satın alıyorsanız  mesai saatleri içerisinde alın. Bu sayede bankanız daha az komisyon kesecek ve daha da ucuza uçak bileti satın almış olacaksınız. Site İspanyolca. Bilet sitesini translate kullanarak Türkçe yapabilirsiniz. Sitede değiştirmeyin aksi takdirde fiyatlar da değişecektir.
Rota:

İstanbul – Stockholm

Stockholm – İstanbul

Bagaj Limiti:

Yolcu başına bir kabin çantası. (8 kg uçak içi el çantası) 

 

Havayolu Şirketi:

Pegasus Havayolları

Rezervasyon Sitesi:

Rumbo.es

 

Yorum Gönder