@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Oslo ucuz uçuşlar ve seyahat fırsatı

İstanbul Oslo Aktarmasız Ucuz Uçuşlar 423₺

İstanbul Oslo için en ucuz aktarmasız uçak biletlerini satın alın. Pegasus Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen uygun fiyatlı uçuşlara bilet alın. En ucuz Oslo bilet tarihleri hangi günlerde? Hangi ay biletimi satın alırsam daha uygun fiyatlı uçak bileti bulabilirim? Sorularınızın cevabı ve İstanbul Oslo ucuz uçuşlar burada! Kasım Aralık aylarına uygun Oslo biletleri satın alabilirsiniz. Sizin için en uygun günleri listeledik. İyi Uçuşlar!

İstanbul Kayseri Uygun Gidiş Dönüş Uçak Bileti 177₺

İstanbul Oslo Aktarmasız Ucuz Uçuşlar için Fiyat

İStanbul Oslo ucuz uçak bileti fiyatı
Seyahat Tarihleri:
Aralık 2020
Örnek tarihler:
3 Aralık Perşembe
6 Aralık Pazar
7 Aralık Pazartesi
10 Aralık Perşembe
11 Aralık Cuma

İstanbul Oslo ucuz Uçuşlar için tarihler üzerine tıklayarak Skyscanner bilet sayfasına gidebilirsiniz. Fiyatlar uçuş tarihine yaklaştıkça artacaktır(genelde böyle olur). Fiyatlar farklı çıkarsa Pegasus üzerinden arayabilirsiniz. Pegasus ve Skyscanner’daki fiyatlar bazen farklı olabiliyor.

Rota:

İstanbul Oslo

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 8 kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Skyscanner

Oslo

Kuzey Avrupa’nın en büyük şehirlerinden ve Norveç’in başkentidir Oslo. Oslo bir liman şehri olduğundan deniz ürünleri ile ünlü bir şehir. Seyahat ederseniz mutlaka bir deniz ürünleri restoranına uğrayın. Şehrin mimarisini tam anlamıyla görebileceğiniz şehir merkezinden bir yürüyüş yapmayı da unutmayın. Oslo, Kuzey Avrupa’da Norveç’te bu kelimeler yan yana gelince sıcaklık doğal olarak eksi derecelerinde altına düşüyor. Kışlık kıyafetlerinizin Norveç soğuğuna dayanıklı olduğundan emin olun.

Yorum Gönder