@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Köln Uçak bileti Kampanyası için banner

İstanbul Köln Ucuz Uçak Bileti Fırsatı Sadece 272₺

Seyahat sınırlamalarının gevşetilmeye başlamasıyla gezginler yine ucuz uçak biletleri aramaya başladı. Dünya genelinde salgın tedbirleri birer birer kaldırılıyor hatta Hindistan’da uçuşlar sınırlı olmasına rağmen başlamış durumda.  Bizde yine gezginleri sevindirecek fırsatları aramaya başladık yine. İlk gözümüze çarpan Türkiye’den yüzlerce sever yapılan ülke Almanya, şehir olarak tabi ki çok sayıda Türk vatandaşının yaşadığı Köln fırsatı oldu. Uçuş tarihlerini biz yine ne olur ne olmaz diyerek kasım ayı için seçtik. Bu ay için Pegasus Havayolların’dan güzel bir fırsat bulduk.Bilet ücreti İstanbul Köln güzergahı için 272 tl. Gerçekten çok iyi fiyat. İyi yolculuklar şimdiden!

29 Ekim Seyahat Fırsatı: İstanbul Brüksel 200₺

Pegasus Ucuz İstanbul Köln Bileti Nasıl Alnır?

Ucuz istanbul Köln uçak bileti fırsat fiyatları

Ucuz Köln Bileti Tarihleri:

21 Kasım Cumartesi

22 Kasım Pazar

23 Kasım Pazartesi

24 Kasım Salı

25 Kasım Çarşamba

 

  • Aktarmasız olan bu uçuşlar 3 saat 30 dakika gibi bir zaman alıyor.
  • İstanbul Köln arası kuş uçuşu 2017 km. Saat Farkı ise 1 saat.
  • Pegasus Havayolları web sitesi üzerinden satılan bu biletlerde süper eko paketininde 8 kg el bagajı dahil. Eko paketi seçerseniz 20 kg bagaj hakkınız olacak. Eko Paket bu biletler için 362 tl. 
  • Biletleri satın almak için turuncu renkli tarihlere tıklamanız yeterli.

Köln Hesaplı Otel Önerileri

UygunGez olarak otel rezervasyonu için Agoda’yı öneriyoruz. Diğer seyahat acentelerinden daha ucuz olduğunu pek çok sefer gördük. Köln için ekran görüntüsü olarak paylaştığımız otel’de gerçekten güzel indirim var şuan. Sizde Buraya tıklayarak bu otele bakabilir ya da kendi tarihlerinizde farklı oteller rezerve edebilirsiniz.

Kolay iptal seçeneğinin son zamanlarda ne kadar önemli olduğunu gördük. Birçok gezgin salgın dolayısıyla rezervasyonunu iptal ettirmeye çalıştığında ya fazla ücret kesintisiyle ya da paralarını hiç alamadılar.

 

Yorum Gönder