@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Kharkiv ucuz bilet fırsatı

İstanbul Kharkiv Ucuz Uçuşlar Sadece 387₺

İstanbul Kharkiv ucuz uçuşlar sadece 387₺. Şimdi en uygun fiyatla Ukrayna Kharkiv uçak biletinizi satın alın, kasım ayında seyahat edin. Ucuz Kharkiv uçak bileti fırsatı UygunGez’de. Ucuz Kharkiv biletleri hangi tarihlerde? Nereden uygun fiyatla Ukrayna bileti satın alabilirim? Tüm cevaplar bu yazıda! Pegasus Hava Yolları ile uygun fiyatla seyahat edin. Biletleri Skyscanner üzerinden yada direk Pegasus üzerinden satın alabilirsiniz.

İstanbul Zürih Seyahat Fırsatı! Uçak Bileti 384₺

İstanbul Kharkiv Ucuz Uçuş Fiyatı

İstanbul Kharkiv ucuz uçuş fiyatı
Seyahat Tarihleri:

Kasım 2020

Örnek tarihler:
13 Kasım Cuma
14 Kasım Cumartesi
15 Kasım Pazar
17 Kasım Salı
12 Kasım Perşembe

Örnek üzerine tıklayarak Skyscanner bilet sayfasına gidebilirsiniz. Fiyatlar uçuş tarihine yaklaşmanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uçuş tarihi konusunda esnek olmak uygun biletlet için çok önemli.

Rota:

İstanbul Kharkiv

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 8 kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Skyscanner yada Pegasus web sitesi. Tarihleri Pegasus web sitesinde veya mobil uygulamasında aratarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Kharkiv

Ukrayna deyince hepimizin aklına Kiev gelir. Bu sizi yanıltmasın Kharkiv Kiev’den sonra Ukrayna’nın en büyük şehri. Yine mimarisiyle diğer eski Sovyet ülkeleri gibi her yabancıyı büyülemeyi başarıyor. Yaklaşık 1.5 milyon kişinin yaşadığı bu güzel şehir bir hafta sonu gidip gezmek için bekliyor. Döviz kurları bir hayli yükselmiş olsada ucuz uçak biletiyle airbnb birleştiğinde ekonomik bir yurt dışı gezisi yapabilirsiniz.

Yorum Gönder