@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Ankara en ucuz bilet fırsatı

İstanbul Ankara En Ucuz Uçak Bileti Fırsatı 35₺

İstanbul Ankara en ucuz uçak bileti fırsatıyla karşınızdayız. Evet yanlış görmediniz sadece 35₺ karşılığında İstanbul Ankara uçak biletini satın alabilirsiniz. Bu fiyatı görünce kesin üç beş ay sonrasınadır bu biletler diyebilirsiniz fakat değil ekim ayı için. Aslında kampanyayı yapan firma Edreams bu konuda bir sınırlandırma getirmemiş. Yani farklı rotalar için de çok ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. Edreams’in kampanyalarını bilenler, prime üyelikle alakası olduğunu düşünebilir ama değil herhangi bir ek ücret yada aboneliğe gerek yok.

Visa kartınızın olması bu seyahat fırsatından yararlanmak için yeterli. Edreams farklı ülkeler için farklı kampanyalar yapıyor. Bu fırsatta Çekya uzantılı sitesinde mevcut. Farklı rotalarda çok uyguna uçak biletleri bulabilirsiniz. Unutmayın! Visa kartınızla satın almayı gerçekleştirin aksi takdirde normal fiyata döner.

Biz en uygun olacağını düşündüğümüz tarih ve rotaları aradık. İstanbul Ankara uçuşları fazlaca rağbet gördüğünden bu rotayı seçtik. Aslında amacımız daha fazla insana ulaşmak ve ucuza seyahat edebilmelerini sağlamak. Herkese uygun fiyatlı uçuşlar!

Antalya Moskova Uygun Uçuş Fırsatı 357₺

İstanbul Ankara En Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Ankara en ucuz bilet fırsatı
Seyahat Tarihleri:
Ekim 2020
Örnek tarihler:
3 Ekim Cumartesi
4 Ekim Pazar
6 Ekim Salı
7 Ekim Çarşamba
8 Ekim Perşembe
11 Ekim Pazar
Linklere tıklayarak bizim bulduğumuz ucuz tarihlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz kendiniz de Edreams, Çekya üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Dediğim gibi farklı rotalarda da çok fazla indirim var. Örnek olması için bu rotayı paylaşıyorum.

Bu uçuşların tümü direkt. Uçuş Süresi 1 saat 5 dakika.

Rota:

İstanbul Ankara

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 15 kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Edreams

Yorum Gönder