@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Güncel Flixbus İndirim Kodları

FlixBus indirim kodları, Avrupa seyahati yapan gezginler için büyük fırsat. Avrupa’da şehirler arası veya ülkeler arası çok ucuza seyahat etme fırsatı veriyor. FlixBus Amerika Birleşik Devletleri’nde de aktif durumda. Şirket Almanya çıkışlı. Almanya, Fransa veya herhangi bir Avrupa ülkesinden diğerine kolayca seyahat edebilirsiniz. 5 Euro’ya bilet bulmak çok kolay.

Buraya tıklayarak Flixbus otobüs ağını görebilirsiniz. Güncel FlixBus kuponları ile %10 ile %15 arasında indirim elde edebilirsiniz. %15 indirim kuponunu kullanabilmek için daha önce bu şirketten otobüs bileti almamış olması gerekiyor. %10 indirim sağlayan kodları ise her kullanıcı kullanabiliyor. %15 indirim için beraber seyahat ettiğiniz yol arkadaşınız varsa onun üzerinden satın alabilirsiniz. Kodlar tek seferlik bu yüzden ellinizi çabuk tutun. Diğer gezginler fırsatları hemen kullanmak isteyecektir.

Pegasus Yurtiçi %25 İndirim Kampanyası!

Instagram’da seyahat fırsatlarını anlık olarak paylaşıyoruz. Oraya da bekleriz.

FlixBus İndirim Kodları Nasıl Kullanılır?

FlixBus indirim kodu nasıl kullanılır?

FlixBus indirim kuponlarını kullanmak için öncelikle rotamızı belirliyoruz. Daha sonra seçtiğimiz tarihteki bilete tıklayıp sepetimize atıyoruz. Sol tarafta yukarıdaki fotoğraftaki gibi bir ekran gelmesi gerekiyor. Kuponu yazıp uygula tuşuna basıyoruz. Hepsi bu kadar! Kupon çalışmazsa diğer kuponları deneyebilirsiniz.

Güncel FlixBus İndirim Kodları Burada: %10 İndirim Veren Kodlar!

FlixBus kupon kodları listesi

Güncel FlixBus İndirim Kuponları Burada: %15 İndirim Veren Kuponlar!

Flixbus indirim kodları %15 indirim sağlayanlar

Seyahat planlamadan önce Uygun Gezi ziyaret etmeyi unutma. Uçak bileti, tatil kampanyası yada otobüs indirimlerini anında yakala.

Yorum Gönder