@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Seyşeller Otel İndirimi 1700₺ Yerine 750₺

Ağustos ayında Seyşeller’de %53 daha ucuza tatil yapın. Hint Okyanusu’nun incisinde tatil yapın. Sizin için Seyşeller otel fiyatlarını karşılaştırdık, en ucuz ve uygun olan oteli bulduk: Oasis Hotel Restaurant & Spa. İndirimler bunlarla sınırlı değil! Ödeme sayfasında AGODASALE indirim kodunu kullanarak 39₺ indirim daha kazanabilirsiniz. Seyşeller otel fırsatlarını kaçırmayın!

UygunGez en ucuz ve uygun uçak biletlerini konaklamarı,tatilleri bulmaya devam ediyor. Sitemizde sizin destinasyonunuz için kampanya göremezseniz Intagram’dan ve buradan yorum yazabilirsiniz. Aynı gün dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Seyşeller

Türkiye’den Seyşeller’e direkt uçuş yok. Tatil cenneti adamıza Dubai aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Seyşeller’in iklimi diğer ekvator adaları gibi çok sıcak değildir. Daha ılımandır.  Yaz aylarında 24-29 derece arasında rahatlıkla tatilinizi eğlenerek yapabilirsiniz. İnsanları çok misafirperverdir. Malum tek geçim kaynakları turistler ancak; korkmanıza gerek yok. Ada gerçekten güvenli. Sahilleriyle ün yapmış bir ada. Hint Okyanusunda açık mavi sularda yüzmek. İşte tatil.

 

Oasis Hotel Restaurant & Spa Özellikleri:

  • Her odada ücretsiz Wi-Fi.
  •  Açık yüzme havuzu
  • 13 Ağustos 2020 tarihine kadar hiçbir şey ödemeyin. Sadece erken rezervasyon yapın.
  •  Ücretsiz iptal.
  •  Akşam yemeği.
  • Agoda puanı:7.9(çok iyi)
şeyseller otel kampanyası

Seyşeller Otel Kampanyası

Phuket Adasında indirimli tatil için buraya tıkla.

Seyahat Tarihi:

29-30 Ağustos için seçtik ancak siz ağustos ayı  içinde farklı bir tarih seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için buraya tıklayın.

Kaç Kişilik?

iki kişilik ancak değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon Sitesi:

Agoda.com

 

 

Yorum Gönder