@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Pegasus bedava bilet fırsatı

Pegasus Yurt İçi Bedava Bilet Fırsatı

Pegasus Yurt İçi Bedava Bilet Fırsatı! Pegasus Hava Yolları, daha önceleri de yaptığı yurt içi bedava bilet kampanyasını tekrar yaptı. 1 bilet alana 1 bilet bedava olan kampanya detaylarını bu yazıda öğrenebilirsiniz. Pegasus web sitesinden yada mobil uygulamasından alınan biletlerde geçerli. Fırsat 10 – 13 Eylül tarihleri arasında satın alınan yurt içi biletlerde geçerli. Satın aldığınız biletlerin uçuş tarihleri ise 21 Eylül – 31 Ekim  arasında olmalı. Kampanya BolBol üyeleri için geçerli. Çok kolay bir şekilde BolBol üyesi olabilirsiniz. Herhangi bir ücreti yok üye olmanın. Kampanya yaklaşık 2 milyon biletle sınırlı. Koşullara uygun olarak biletinizi satın aldıktan sonra bedava bilet şifreniz mail olarak gönderiliyor.

İstanbul Zürih Uygun Uçak Bileti Fırsatı 389₺

Pegasus Yurt İçi Bedava Bilet Fırsatı

Pegasus bedava bilet fırsatı

Pegasus Bedava Bilet Ayrıntıları

Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 10 – 13 Eylül 2020 (Türkiye yerel saatine göre 10 Eylül 2020 saat 00:00’dan itibaren 13 Eylül 2020 saat 23:59’a kadar www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir).

·        Bedava bilet kazanmak için 21 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlar için bilet satın alınmalıdır.

·        Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt içi uçuşlarından, yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

·        Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşları kampanya kapsamında değildir.

·        21 Eylül – 31 Ekim 2020 uçuş dönemi için kampanyaya sunulmuş olan koltuk adedi sınırlı olup 1.910.000 adettir.

·        Bir misafir farklı PNR’lar altında satın aldığı biletler için kampanya kurallarını karşıladığı ölçüde birden fazla bedava bilet hakkı elde edebilir.

·        Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi kampanya kurallarını karşıladığı ölçüde birer adet tek yön bedava bilet şifresine hak kazanacaktır. Örneğin İstanbul S.Gokcen – İzmir – İstanbul S. Gökçen uçak bileti satın alımında PNR’daki her bir yolcu için 1 adet tek yön bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

Tüm Ayrıntılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder