@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Pegasus Avrupa Uçak Biletleri 1€ Fırsatı

Pegasus Avrupa Uçak Biletleri 1€ Fırsatı!

Pegasus Hava Yolları, Avrupa biletleri 1€ fırsatı!  Avrupa, Ukrayna ve Balkanlara sadece 1€+ vergiler karşılığında ucuz uçak bileti alabilirsiniz. 150 bin koltukla sınırlandırılan seyahat fırsatından yararlanmak için elinizi çabuk tutun. Pegasus bu kampanyayı diğer yıllarda da yapıyordu ve biletler kampanyanın ilk günü tükeniyor genelde.

Biletlerinizi 22 Eylül – 25 Eylül arasında satın almalısınız. Uçuş tarihi ise 1 Kasım 2020 ile 27 Mart 2020 arasında olmalı.

Antalya Amsterdam En Ucuz Uçak Bileti 197₺

Pegasus Avrupa Uçak Biletleri 1€ Fırsatı!

Pegasus 1€

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Bu kampanyadan alacağınız biletlerde 31 Aralık 2020 saat 23:59’a kadar cezasız değişiklik hakkından faydalanabilirsiniz. Seyahat planınız değişirse ceza ödemeden, yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilir ya da cezasız açığa alabilirsiniz.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlar için geçerli değildir.

1€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Pegasus Avrupa Uçak Biletleri 1€ Fırsatı detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder