@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul – Londra sadece 150₺

İstanbul – Londra rotası için en ucuz uçak biletini satın alın. Sadece 150₺ vererek Londra‘ya gidebilirsiniz. Kasım ayı uçak bileti fırsatını kaçırmayın. Sınırlı olan indirimli biletlerden faydalanın. UygunGez yine en ucuz uçak biletini sizin için buldu. Kasım ayında İstanbul – Londra arası en ucuza seyahat edin. Seyahat etmek bizimle çok ucuz!

Elinizi çabuk tutun. Bu yazıyı sizin gibi okuyan diğer gezginler ve seyahat tutkunları biletleri anında ya alacaklar yada fiyatları kontrol ederek fiyatlarının yükselmesine neden olacaklar. Yani fiyatlar artarsa bize kızma:) Ancak artsa bile yine çok iyi indirimli biletler.

Biletleri satın alırken gizli sekme kullanın!

Sadece Londra destinasyonu için değil tüm dünyada gezmek seyahat etmeden UygunGez’i kontrol et! Her gün yeni seyahat fırsatları,kampanyaları ve indirimleri burada! Eğer sitemizde yada instagram hesabımızda gitmek istediğiniz destinasyon için kampanya yada indirim kodu bulamazsanız bize mesaj atın. Editörlerimiz sizin için en ucuz bileti ücretsiz bulacaktır. Umarız bu salgın bir an önce biter. Bizde dünyayı en ucuza gezmeye devam ederiz.

Eylül ayında İstanbul – İzmir gidiş dönüş uçak bileti sadece 20₺. Bu fırsatı görmek için buraya tıkla.

İstanbul Londra Eylül Ayı Seyahat Fırsatı

Londra seyahat, gezi fırsatı ve uçak biletiı
Seyahat Tarihleri:

Kasım 2020

Örnek tarihler:
10 Kasım tarihli İstanbul – Londra biletini satın almak  için buraya tıklayın
13 Kasım tarihli İstanbul – Londra biletini satın almak  için buraya tıklayın
20 Kasım tarihli İstanbul – Londra biletini satın almak  için buraya tıklayın
Sadece bu tarihlerde değil Kasım ayı içinde yine ucuza uçabilirsiniz. Sizi yönlendirdiğimiz adresten uçuş gününüzü kolayca belirleyebilirsiniz.  Küçük bir bileti ucuza getirme önerisi daha: Eğer biletinizi  Dolar yada Euro üzerinden satın alıyorsanız  mesai saatleri içerisinde alın. Bu sayede bankanız daha az komisyon kesecek ve daha da ucuza uçak bileti satın almış olacaksınız. Site İspanyolca. Bilet sitesini translate kullanarak Türkçe yapabilirsiniz. Sitede değiştirmeyin aksi takdirde fiyatlar da değişecektir.
Site dili için yandexin çeviri aracını da kullanabilirsiniz. Yandex çeviri aracı için tıklayın.
Rota:

İstanbul – Londra

Bagaj Limiti:

Yolcu başına bir kabin çantası. (8 kg uçak içi el çantası) 

15kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Havayolları

Rezervasyon Sitesi:

Jetcost.es

Yorum Gönder