@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul – İzmir Eylül Ayı Sadece 20₺ (Gidiş – Dönüş)

 İstanbul – İzmir rotası için en ucuz uçak biletini satın alın. Sadece 20₺ evet yanlış görmediniz. Sınırlı olan indirimli biletlerden faydalanın. UygunGez yine en ucuz uçak biletini sizin için buldu. Eylül ayında İstanbul – İzmir arası en ucuza seyahat edin. Hem de bu biletler gidiş dönüş. Gidiş ve Dönüş biletlerini tek seferde değilde ayrı ayrı bulduk. Bu şekilde çok daha ucuza geldi. Seyahat etmek bizimle çok ucuz!

Unutmadan bulduğumuz biletler sadece gidiş değil! Dönüş de dahil 20₺. Elinizi çabuk tutun. Bu yazıyı sizin gibi okuyan diğer gezginler ve seyahat tutkunları biletleri anında ya alacaklar yada fiyatları kontrol ederek fiyatlarının yükselmesine neden olacaklar. Yani fiyatlar artarsa bize kızma:) Ancak artsa bile yine çok iyi indirimli biletler.

Biletleri satın alırken gizli sekme kullanın!

Sadece İzmir destinasyonu için değil tüm dünyada gezmek seyahat etmeden UygunGez’i kontrol et! Her gün yeni seyahat fırsatları,kampanyaları ve indirimleri burada! Eğer sitemizde yada instagram hesabımızda gitmek istediğiniz destinasyon için kampanya yada indirim kodu bulamazsanız bize mesaj atın. Editörlerimiz sizin için en ucuz bileti ücretsiz bulacaktır. Umarız bu salgın bir an önce biter. Bizde dünyayı en ucuza gezmeye devam ederiz.

Kasım ayında İstanbul – Paris gidiş dönüş uçak bileti sadece 250₺. Fırsata bakmak için buraya tıkla.

İstanbul - İzmir Eylül Ayı Fırsatı

istanbul izmir uçak bileti fırsatı ve fiyatı
izmir istanbul uçak bileti indirimi ve fiyatı
Seyahat Tarihleri:

Eylül 2020

Örnek tarihler:
15 Eylül tarihli İstambul – İzmir bileti satın almak  için buraya tıklayın
20 Eylül tarihli İzmir – İstanbul bileti satın almak  için buraya tıklayın.
Sadece bu tarihlerde değil Eylül ayı içinde yine ucuza uçabilirsiniz. Sizi yönlendirdiğimiz adresten uçuş gününüzü kolayca belirleyebilirsiniz.  Küçük bir bileti ucuza getirme önerisi daha: Eğer biletinizi  Dolar yada Euro üzerinden satın alıyorsanız  mesai saatleri içerisinde alın. Bu sayede bankanız daha az komisyon kesecek ve daha da ucuza uçak bileti satın almış olacaksınız. Site İspanyolca. Bilet sitesini translate kullanarak Türkçe yapabilirsiniz. Sitede değiştirmeyin aksi takdirde fiyatlar da değişecektir.
Site dili için yandexin çeviri aracını da kullanabilirsiniz. Yandex çeviri aracı için tıklayın.
Rota:

İstanbul – İzmir

İzmir – İstanbul

Bagaj Limiti:

Yolcu başına bir kabin çantası. (8 kg uçak içi el çantası) 

15kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Havayolları

Rezervasyon Sitesi:

Flygo.es

Yorum Gönder