@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Hannover seyahat fırsatı

İstanbul Hannover Sadece 213₺ Fırsatı Kaçırma!

İstanbul Hannover uçak bileti sadece 213₺. Genelde bu rota için bilet fiyatları 500₺ bandında oluyor ancak belirli tarihlerde Pegasus Havayolları’ndan bu biletlere çok uyguna sahip olabilirsiniz. Seyahat etmeden 1 yada 2 ay önceden bilet almak genelde seyahti yarı fiyatına bazen daha da fazla indirime sebep olabilir. Biletleri şimdi satın alın kasım ayında çok uygun fiyatlarla seyahat edin. Sadece belirli günlerde bu fiyatları görebilirsiniz. Yazının devamında en ucuz tarihleri görebilirsiniz.

Hannover Ucuz Biletleri Nereden Satın Alabilirim?

Bu rota için biletleri Pegasus web sitesinden satın alıyoruz.Ekstra bir şey yapmaya gerek yok. Tarihleri girin ve ucuz biletinizi satın alın.

Finlandiya’da 1€’ya Seyahat Edin! OnniBus İndirim Fırsatı

En Ucuz İstanbul Hannover Bilet Fiyatı

İstanbul Hannover uygun bilet fiyatı

Ucuz Bilet Tarihleri

18 Kasım Çarşamba 

19 Kasım Perşembe

22 Kasım Pazar

24 Kasım Salı

28 Kasım Cumartesi

Pegasus web sitesine giderek bu tarihleri ve rotayı arattığınızda biletlerinizi bulabilirsiniz.

Aralık ayı içerisinde de bu fiyattan uçabileceğiniz daha fazla tarih var.

Fuarlar Şehri Hannover

Hannover şehri

Hannover, Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin başkentidir. Şehir gelişmiş sanayisi, fuarları ve yemyeşil doğasıyla ünlüdür. Her yıl düzenlenen teknoloji fuarı Cebit bu şehirde yapılmakta. Dünya devi teknoloji firmaları en son ürünlerini bu şehirde görücüye çıkarıyor. Geniş bir vadide kurulan şehirde bisiklet yolları uzanıp gidiyor. Ulaşımda bisiklet kullanımı büyük paya sahip. Gezginler için Rathaus belediye binası, Grosser Garten bahçeleri ve Steinhude gölü gezilecek, keşfedilecek yerlerin başında geliyor.

Yorum Gönder