@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Gaziantep En Uygun Uçak Bileti Fırsatı

İstanbul Gaziantep En Uygun Uçak Bileti Fırsatı! 121₺

İstanbul Gaziantep, en uygun uçak bileti fırsatı! Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile Gaziantep’e seyahat edin. THY seyahat fırsatından yararlanın. 121₺ ile Gaziantep ucuz uçak biletinizi satın alın. Hes kodunuzu seyahatinizden önce E-devlet üzerinden almayı unutmayın. Yeni gelen Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkış yasağınız olsa bile(20 yaş altı ve 65 yaş üzeri) uçak biletinizi gösterdiğinizde sorun olmayacaktır. Şehirler arası seyahat şuan yasaklanmış değil. Bilet fırsatı ocak ayındaki uçuşlarda geçerli.

Yurt Dışı Uçuşlarda 75₺ İndirim Kodu

Gaziantep En Uygun Uçak Bileti Fırsatı! Fiyatı

Gaziantep uçak bileti fırsatı fiyatı
Seyahat Tarihleri:
Ocak 2021
Örnek tarihler:
4 Ocak Pazartesi
6 Ocak Çarşamba
7 Ocak Perşembe
9 Ocak Cumartesi
11 Ocak Pazartesi
13 Ocak Çarşamba
14 Ocak Perşembe
19 Ocak Salı
Rota:

İstanbul Gaziantep

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 15 kg bagaj ve 8 kg kabin bagajı hakkı.

Havayolu Şirketi:

Türk Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Skyscanner

Gaziantep’te Ne Yapılır?

Gaziantep, binlerce yıllık tarihi olan Mezopotamya ile Akdeniz gibi iki büyük yerleşim yerinin arasında konumlanmış bir şehir. Unesco tarafından Dünya Gastronomi Şehri seçilen Gaziantep, tarihi ile olduğu kadar mutfağı ile çok ünlü ve zengin bir şehir.

Bakırcılar Çarşısı’nda kadim bakır işlemeciliği sanatının en güzel örneklerini görebilirsiniz. Gaziantep Kalesi’nde şehri kuşbakışı izleyebilir, müthiş havasını içinize çekebilirsiniz. Atatürk Anı Müzesi’nde Atatürk’ün Gaziantep’te kaldığı zaman kullandığı eşyaları görebilirsiniz. Zeugma Antik Kenti de en önemli müzelerden birisidir. İskender’in kontorlündeki şehir daha sonra Roma hakimiyetine girmiş ve onlarca eser barındırıyor.

Yorum Gönder