@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Dubai Uygun Uçak Biletleri ve en ucuz bilet fırsatı

İstanbul Dubai Uygun Uçak Biletleri 767₺

İstanbul Dubai uygun uçak biletleri sadece 767₺. Bu seyahat fırsatından yararlanmak çok basit. Biz en ucuz uçuş tarihlerini bulduk. Bu yazının altında linkleriyle beraber paylaştık. İstediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Dubai İstanbul, uçak biletini de aynı fiyatlara satın alabilirsiniz. Yaklaşık 1500₺’ye Dubai gezisi için uçak bileti satın alabilirsiniz.

Paylaştığımız tüm uçuşlar direkt Dubai uçuşlarıdır.

İstanbul Ankara En Ucuz Uçak Bileti Fırsatı 35₺

İstanbul Dubai Uygun Uçak Biletleri Fiyatı

İStanbul Dubai en ucuz uçak bileti fiyatı
Seyahat Tarihleri:
Kasım 2020
Örnek tarihler:
3 Kasım Salı
4 Kasım Çarşamba
5 Kasım Perşembe
11 Kasım Çarşamba
13 Kasım Cuma
16 Kasım Pazartesi
Linklere tıklayarak bizim bulduğumuz ucuz tarihlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar Skyscanner üzerinde farklı çıkabilir. Endişe etmeyin fiyat farklı çıksa bile uçuşu seçin ve bilet sağlayıcı olarak da Pegasus Hava Yolları’nı seçerseniz fiyatlar güncellenecektir.

Bu uçuşların tümü direkt. Uçuş Süresi 4 saat 35 dakika.

Rota:

İstanbul Dubai

Bagaj Limiti:

Yolcu başına 8 kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Hava Yolları

Rezervasyon Sitesi:

Skyscanner

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan 7 emirlikten biridir. Dünyanın enlerini bulunduran şehir milyonlarca turistin de ortak noktası olmuştur. Yaşam pahalılığı denilince akla ilk gelen şehirlerden birisidir. Lüks yaşamın standartlarını burada yaşayan insanlar belirliyor dersek yanılmayız sanırım. Hepimizin bildiği Burj Khalifa, dünyanın en yüksek yapısı bu şehirde. 7 yıldızlı oteller çok sıradan. Süper sport otomobilleri taksi olarak kullanan bile var. Sizde bu şehri ucuz uçak bileti fırsatıyla gezebilirsiniz.

Yorum Gönder