@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Ankara Yeni Dönem Fırsatı 100₺

Ucuz uçak bileti bulmak şu sıralar gerçekten çok zor. Havayolu şirketleri Covid-19 için aldıkları yeni önlemleri uçak biletlerine yansıtmış durumda. Ucuza bilet bulmak samanlıkta iğne aramak haline döndü biraz. Biz yine tüm seyahat acentalarını araştırdık ve en uygun bileti sizin için bulduk. Ağustos ayında İstanbul Ankara uçuşunu 100 lira karşılığında satın alabilirsiniz. İndirim tek yönde sağlanıyor dönüş biletini bu yazımızda anlatacağımız yolla indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

İstanbul Ankara Yeni Dönemde Ucuz Bilet Nasıl Alınır?

İnstagram‘da bizi takip edersen seyahat fırsatlarından ilk senin haberin olur.

 

İndirimsiz Olarak Satın Alırsanız Ödeyeceğiniz Miktar

İstanbul Ankara indirimsiz

Bu fiyatlar Pegasus web sitesinde Ağustos ayı için olan biletler. Biletler gerçekten pahalı. Pegasus sitesinde alternatif tarihlere bakarak 120₺ civarına da bilet satın alabilirsiniz. Biz bu miktardan da ucuz olarak 100₺’ye bu bileti satın alacağız.

İstanbul Ankara Ucuz Bilet Alma Yolu

Ağustos ayında indirimli İstanbul Ankara biletimizi satın almak için Google Uçuşlar sitesine girmemiz gerekiyor.Buraya tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Daha sonra uçuş arama kısmından rotamızı girmeliyiz. Ağustos ayında sizin için uygun olan günü seçebilirsiniz ancak bazı günler Türk Havayolları i uçuşları var 170₺ civarında bu uçuşlarda indirim malesef yok. Bu yüzden Pegasus Havayolları tarafından gerçekleştirilen uçuşları seçmelisiniz. Uçuşları seçerke fiyatların farklı olmasına aldırmayın uçuşun üzerine tıkladıktan sonra indiriminiz fiyata yansıyacaktır.

Açılan Gotogate sayfası üzerinden biletinizi indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. İyi uçuşlar!

 

Yorum Gönder