@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

istanbul adana en ucuz bilet 2

İstanbul – Adana Uçak Bileti sadece 50₺

İstanbul Adana rotası için en ucuz uçak biletini satın alın. Sadece 50₺ vererek Adana‘ya gidebilirsiniz. Kasım ayı uçak bileti fırsatını kaçırmayın. Sınırlı olan indirimli biletlerden faydalanın. UygunGez yine en ucuz uçak biletini sizin için buldu. Kasım ayında  en ucuza seyahat edin. Seyahat etmek bizimle çok ucuz!

Elinizi çabuk tutun. Bu yazıyı sizin gibi okuyan diğer gezginler ve seyahat tutkunları biletleri anında ya alacaklar yada fiyatları kontrol ederek fiyatlarının yükselmesine neden olacaklar. Yani fiyatlar artarsa bize kızma:) Ancak artsa bile yine çok iyi indirimli biletler.

Biletleri satın alırken gizli sekme kullanın!

Sadece bu destinasyon için değil tüm dünyada gezmek seyahat etmeden UygunGez’i kontrol et! Her gün yeni seyahat fırsatları,kampanyaları ve indirimleri burada! Eğer sitemizde yada instagram hesabımızda gitmek istediğiniz destinasyon için kampanya yada indirim kodu bulamazsanız bize mesaj atın. Editörlerimiz sizin için en ucuz bileti ücretsiz bulacaktır. Umarız bu salgın bir an önce biter. Bizde dünyayı en ucuza gezmeye devam ederiz.

Kasım ayında İstanbul – Konya uçak bileti sadece 6₺. Bu fırsatı görmek için buraya tıkla.

Dönüş biletlerini de aynı fiyattan satın alabilirsin. Bize dönüş tarihini iletmen yeterli. Buradan yada mail yoluyla iletebilirsin.

 

İstanbul Adana En Ucuz Uçak Bileti

en ucuz istanbul adana bileti
Seyahat Tarihleri:

Kasım 2020

Örnek tarihler:
2 Kasım tarihli İstanbul – Adana biletini satın almak  için buraya tıklayın
3 Kasım tarihli İstanbul – Adana  biletini satın almak  için buraya tıklayın
4 Kasım tarihli İstanbul – Adana biletini satın almak  için buraya tıklayın
25 Kasım tarihli İstanbul – Adana biletini satın almak  için buraya tıklayın
Sadece bu tarihlerde değil Kasım ayı içinde yine ucuza uçabilirsiniz. Sizi yönlendirdiğimiz adresten uçuş gününüzü kolayca belirleyebilirsiniz.  Küçük bir bileti ucuza getirme önerisi daha: Eğer biletinizi  Dolar yada Euro üzerinden satın alıyorsanız  mesai saatleri içerisinde alın. Bu sayede bankanız daha az komisyon kesecek ve daha da ucuza uçak bileti satın almış olacaksınız. Site dili İngilizce. Site üzerinden değiştirmeyin. İngilizce bilmiyorsanız Yandex çeviri yada Google çeviri kullanın. Bundan daha ucuza bilet bulabilen varsa lütfen bizimle de paylaşsın.
Site dili için Yandexin çeviri aracını da kullanabilirsiniz. Yandex çeviri aracı için tıklayın.
Rota:

İstanbul – Adana

Bagaj Limiti:

Yolcu başına bir kabin çantası. (8 kg uçak içi el çantası)

15kg bagaj hakkı.

Havayolu Şirketi:

Pegasus Havayolları

Rezervasyon Sitesi:

Edreams

Yorum Gönder