@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Büyük seyahat fırsatı

Büyük Seyahat Fırsatı! İstanbul Ankara Sadece 28₺

Büyük seyahat fırsatı! İstanbul Ankara uçak bileti sadece 28₺ İnanılmaz fiyata uçak bileti satın alın. Bu kadar ucuza uçak bileti almak elbette birazcık da olsa uğraş istiyor.

Bu biletlere Edreams’in Portekiz uzantısından ulaşıyoruz. Siteye girdikten sonra sol üst kısımdaki bayrağa tıklayarak Portekiz’i seçiyoruz. Daha sonra bileti aratıyoruz. Ekim, Kasım veya Aralık ayları için arama yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken yer; bu fırsat tek yön uçuşlar için var. Biz aradığımızda gidiş dönüş uçuşlar için ucuz uçak bileti fiyatları bulamadık. Farklı rotalarda da bu fiyatlara bilet bulabilirsiniz. Yurt içi uçuşlarda sadece 3€’ya uçak bileti bulabilirsiniz. Gelelim en can alıcı kısma: Bu kadar uygun fiyata uçak biletlerini nasıl satın alacağız? Bileti seçip kişisel bilgilerinizi girdikten sonra ödeme kısmında kart bilgilerini girdiğinizde fiyat birden 30€ seviyelerine çıkabilir. Edreams bu kampanyayı ön ödemeli kartlara yapıyor. Bu kartlar ülkemizde ne yazık ki yok fakat farklı debit kartlar deneyerek satın alanlar var. Ödemeyi yapmadan kart numaranızı girin ve fiyata bakın. Fiyat arttıysa farklı bir kart deneyin. İş Bankası master card üzerinden satın alanlar var. En Para kartları da kabul edebiliyor.

Site haliyle Portekizce. Google Çeviri kullanabilirsiniz. Bilet satın alma aşamasında farklı opsiyonları da ekleyebiliyorlar, bilet iptal hakkı veya direk müşteri hizmetleri desteği gibi. Bunların tikini kaldırmayı unutmayın.

Bu arada bu fırsat için Edream Prime üyelik gerekmiyor.

İstanbul Bodrum Gidiş Dönüş Uçak Bileti Fırsatı! 232₺

Edreams Portekiz uzantısı

Büyük Seyahat Fırsatı! İstanbul Ankara Ucuz Bilet Fiyatı

İstanbul Ankara en ucuz seyahat fırsatı

Yorum Gönder