@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

Bodrum 5 Yıldızlı Otel 2000₺ Yerine 580₺

Bodrum‘da rüya gibi bir tatil yapmak ister misiniz? UygunGez sizin için en ucuz,kaliteli,temiz,hesaplı ve uygun oteli buldu. Eylül ayı içerisinde 2 kişi geceliği sadece 580₺. . %85 indirimli fiyat 580 ₺ ve çift kişilik.

Daha fazla indirim ve kampanya için Instagram’dan takip et! Instagram için buraya tıkla!    

Facebook için buraya tıkla!

Bodrum

Bodrum ülkemizin en önemli turizm beldelerinden biri şüpehsiz. 67 adet mavi bayraklı koyu bulunuyor. Yüzmek için adeta okyanus temizliğinde! Plajları ile de ünlü olan ilçemizde deniz kum güneş üçlemesi adeta hayat buluyor. Sadece deniziyle sahilleriyle değil tarihi yapılarıyla ve müzeleriyle gezginlerin ve tatilcilerin ortak noktası. Bodrum Kalesi,Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Halikarnas Mozolesi bunlardan bazıları. Bodrum’da flamingoları da izleyebilirsiniz. Kış aylarında Bargilya flamingoların göç yolu üzerinde bulunuyor. Burada savaş uçağı batığında dalış da yapabilirsiniz. Bodrum muhteşem deneyimleriyle ülkemizin özel yerlerinden biri.

 

Agoda İndirim Kodu

Satın alma ekranında AGODASALE kodunu kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz. Agoda üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırırken mutlaka giriş yapın. Böylece üyelere özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Doria Hotel Bodrum

  • 5 yıldıza bir otel.
  • Özel plaja sahip.
  • Sauna ve buhar odası mevcut.
  • Açık ve kapalı yüzme havuzu.
  • Fitness Merkezi.
  • Ücretsiz wifi hizmeti.

Bodrum Eylül Ayı %70 İndirim Fırsatı

bodrum en ucuz 5 yıldızlı otel

Prag en ucuz otel fırsatı ve indirim kodu için buraya tıkla.

Seyahat Tarihi:

9 – 10 Eylül  için seçtik ancak Eylül ayı  içinde farklı bir tarih seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için buraya tıklayın.

Kaç Kişilik?

iki kişilik ancak değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon Sitesi:

Agoda.com

Yorum Gönder