@UygunGez Instagram

UygunGez

En uygun seyahat fırsatları ilk burada!

İstanbul Brüksel banner

29 Ekim Seyahat Fırsatı: İstanbul Brüksel 200₺

Bu yazımızda da Pegasus fırsatlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Ekim ve Kasım aylarında Pegasus Havayolları indrimli ve ucuz biletleri satışa çıkardığından bahsetmiştik. Bu biletlet fırsatlarından biri de İstanbul Brüksel direk uçuşu sadece 200 tl. Seyahat etmeden özellikle bilet almadan önce mutlaka sitemizi kontrol edin. İyi Uçuşlar!

Pegasus Kampanyası! İstanbul Budapeşte Sadece 200₺

 

İstanbul Brüksel Seyahat Fırsatı

seyahat fırsatı fiyatı

Pegasus Havayolları Ucuz Bilet Tarihleri:

27 Ekim Salı 

15 Kasım Pazar

16 Kasım Pazartesi

17 Kasım Salı

18 Kasım Çarşamba

19 Kasım Perşembe

20 Kasım Cuma

Yolculuk Süresi: 3 saat 40 dk gibi bir sürede havaalanına varmış olacaksınız.

8 kg bagajı bilete dahildir. Daha fazla bagaj hakkı almak için ekstra ücret ödemelisiniz. Biletleri satın almak için bilet tarihlerine tıklayıp Pegasus sitesine gidebilirsiniz.

 

Büksel’de Kalınacak Fiyat-Kalite Otel

Fiyatları birçok siteden araştırdık ancak Euro’nun 8 liraya yaklaşmasıyla beraber otel bulmak gerçekten çok zor. Özellikle Batı Avrupa Ülkelerinde seyahat etmek artık fazla lüks olmaya başladı. Brüksel’de ortalama 3 veya 4 yıldızlı bir otel için geceliği 500 tl’yi gözden çıkarmalısınız. Hosteller de 100 liradan başlayan fiyatlarla. Biz güzel bir fırsat bulduk 3 yıldızlı, konumu çok iyi olan ve toplu taşımaya yakın olan bu otelin geceliği 119 tl. Meininger Hotel Brussel City Center otelinde tesiste ödeme ve ücretsiz rezervasyon iptali de bulunuyor. Otel resmine tıklayıp Agoda sayfasına bakabilirsiniz.

Yorum Gönder